A kondóm máš?

Presne rok od prvej pusy som zažila prvý sex, vlastne milovanie. Lebo sex môže byť s hocikým, ale milovanie jedine s milovanou osôbkou.

Nebolo to plánované, dokonca v ten deň som bola úplne bez nálady. Prišli sme do jeho izby, ako obyčajne len kuknúť film a trochu sa pomojkať. Pustili sme Titanic. Ale on ho vydržal pozerať asi tak 5 minút. 🙂 Pritiahol si ma bližšie k sebe, pozeral mi do očí, hladkal ma, stískal a ani neviem ako, začali sme sa vášnivo bozkávať. Najprv sa so mnou len hral. A spýtal sa: „Mojko, neskúsime to?“

Možno čakal moje pokrútenie hlavou – tak ako vždy NIE. Ale tentoraz som súhlasila a usmiala sa naňho. A tak sme pokračovali. Úplne uvoľnene, bez stresu a so smiechom sa pýtam: „A kondóm máš?“ Usmial sa a šiel poň. Ľahol si späť a zase sme sa pomaličky začali bozkávať, vyzliekol mi rifle, nohavičky a v jeho očkách som videla ako po mne túži.

Prikryli sme sa perinkou a on zrazu: „Ale ja som to nikdy nerobil s kondómom! Vždy len bez…“

Na to sme sa začali smiať a ja na to: „No tak maturuj!“ 🙂

Tak to hodnú chvíľku aj trvalo pokiaľ si ho nasadil. Ale všetko bolo nakoniec v poriadku a mohli sme pokračovať. Bolelo to iba na začiatku, ale bol veľmi nežný, slzička mi vyšla, aj od bolesti, no hlavne od šťastia a od tej úžasnej romantiky. Lebo akurát keď bol vo mne, šla ta krásna hudba vo filme Titanic, ktorý stále bežal. A dokonca moje prvé milovanie bolo aj s orgazmom! Srdcia nám bili ako zvony, ležali sme pri sebe a rozprávali sme sa o našich pocitoch.

Teraz vždy, keď počujem tú hudbu, spomeniem si na naše prvé milovanie.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Martina

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: condom-hold-sex-akt-bedroom / Autor: sasint / Licencia: CC0