Bolo to krásne a stále je (18+)

Chodila som so svojim miláčikom mesiac aj pár dní. Niekto si môže myslieť, že je to na prvý sex priskoro. Ja si to nemyslím. Cítila som, že to chcem. Tak prečo by som si to mala odoprieť?

Bol chladný večer, ktorý začal tým, že sme zašli s kamošmi na pizzu. Vrátili sme sa a išli sme k nemu domov. Ľahli sme si na posteľ a bozkával ma. Strašne ma to rozpálilo. Nevedela som sa ovládať. Vedela som, že je to skoro, ale nemohla som si pomôcť. Bozkával celé moje telo. Vzdychala som, driapala mu chrbát od vzrušenia. Bol to úžasný pocit. Nebol môj skutočne prvý, ale bol prvý, ktorý dokázal, čo sa iným doteraz nepodarilo.

Začal ma vyzliekať, hladkal ma, bozkával… Túžila som po tom aby bol vo mne. Celá rozpálená som ležala na posteli a čakala, čo sa bude diať. Ruka mu zablúdila na miesto, ktoré na neho už netrpezlivo čakalo. Prstami mi dráždil klitoris. Bola som v siedmom nebi. Pozrela som sa na neho, bol taký zlatučký. Bol úplne mimo z mojich reakcii. Keď na to teraz pomyslím, zjedla by som ho! A veď si viete domyslieť, čo bolo ďalej…

Úplne ma vyzliekol, bozkával mi krk a bradavky. Vsunul ho dnu. Ten pocit sa nedá opísať. Bože! Byť s úžasným človekom v posteli a prežívať takéto pocity. Tomu uverí len ten, kto to už zažil. Nevnímala som svet okolo seba. Nevadilo mi ani to, že môžeme zobudiť jeho rodičov alebo brata. Zabudla som na všetky problémy. Odreagovala som sa. Pritlačila som si ho k telu a vychutnávala si posledné minúty. Bolo to nádherné, nezabudnuteľné.

Odvtedy prešlo už pár mesiacov a sme stále spolu. Sex je pre nás úžasnou chvíľkou a spestrením nášho života. Stále skúšame niečo nové. Už aj naše hádky končia takýmto udobrovaním. A poviem vám, milovanie po hádke, to je pecka! Tie všetky nervy z vás naraz opadnú… Waaaw… Na záver asi len toľko –  dúfam, že nám to spolu vydrží navždy. Nikdy som tak nerozmýšľala, že by som s jedným celý život bola. No s ním by som si to aj skúsila… 🙂


Zaľúbený príbeh poslal/a: Zajačik

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: young-couple-couple-kiss-kissing / Autor: Unsplash / Licencia: CC0