Čo sa stalo nedá sa vrátiť späť

Vždy, keď sa ma niekto opýta, či by som dokázala byť neverná, tak odpoviem: „To nikdy!“ A keď zaznie druhá, podobná otázka, či odpúšťam neveru, tak odpovedám rovnako: „To nikdy nie!“ Ale čím som staršia, tak zisťujem, že človeku sa môže stať, že zlyhá, že sa nedokáže ubrániť príťažlivosti, ktorá na neho pôsobí. A to sa bohužiaľ stalo aj mne.

Mám priateľa, ale býva odo mňa ďaleko, takže sa vídame iba raz za týždeň, prípadne za dva. A tak sa jedného večera stalo, že som bola vonku, bez priateľa a jeden kamarát sa spýtal, či ma môže ísť odprevadiť. Povedala som, že jasné – vtedy som ešte nevedela, ako ten večer dopadne. Šli sme k môjmu domu. Spýtal sa, či môže ísť na chvíľu aj ku mne. Povedala som áno. Tam ma objal a začal bozkávať. Tieto bozky sa mi vtedy páčili, až sme obaja skončili nahí na gauči. Boli sme spolu niečo viac ako hodinu a on potom odišiel. Jeden druhému sme sa od vtedy vôbec neozvali a ani sa nestretli.

Priateľovi som to nepovedala a ani mu to nikdy nepoviem. Neviem si predstaviť, že by sa o tom dozvedel. To by bolo to najhoršie, čo by sa mohlo stať. Vtedy som konala nerozvážne, teraz to viem. Mrzí ma to, no čas sa nedá vrátiť a ani ten večer už nezoberiem späť.

Najhoršie na celej veci je, že ja, ktorá by som skutočne nedokázala odpustiť neveru, som ju sama vykonala…


Zaľúbený príbeh poslal/a: jašterička

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: girl-upset-sad-depressed-hipster / Autor: Foundry / Licencia: CC0