Deň, na ktorý nezabudnem

Vlastne to sú dni tri. Prvý, keď som stretol terajšiu priateľku, zaľúbili sme sa a dali sme si prvú pusu.

Ten druhý keď sa blížil prvý rok, ako sme spolu chodili. Ja som chcel niečo výnimočné a tak som pripravil deň, na ktorý sa nezabúda. Moja starká mala problémy s kĺbami a tak bývala u nás a jej dom na vidieku ostal voľný. Všetko som vopred pripravil. Zobral som brata ako šoféra, naložil priateľku do auta a zaviazal jej oči. Ako sme tak kľučkovali zákrutami, ona začínala mať strach, že čo s ňou ideme robiť. Keď sme dorazili, zaviedol som ju dnu a rozviazal oči. Ja som tam stál, pri pomalej hudbe, s ružou v rukách, pri sviečkach a vyznával som jej lásku. Jej výraz bol pre mňa nezabudnuteľný. Jej očká žiarili šťastím. Proste bolo to super: večera, zákusok a večer dlhé milovanie.

Na druhý den prišla po nás sestra. Po ceste domov sme v jednej zákrute dostali šmyk, zišli z cesty a prevrátili sa na strechu. Priateľka sa vyškriabala z auta a chytila sa za hlavu, zložila ruky dole a tie celé od krvi. Ja som ani nedýchal a v strese som jej prezrel celú hlavu. A nič! Nakoniec sme zistili, že ako sa škriabala z auta, tak sa na zemi porezala o črepiny zo skla, len tak slabúčko. Našťastie sa nikomu nič nestalo. A to bol tretí deň, na ktorý nezabudnem…


Zaľúbený príbeh poslal/a: Tomáš

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: little-houses-stone-road-stone-road / Autor: Unsplash / Licencia: CC0