Láska ako betón

No, moje „poprvé“ bolo nečakané a neplánované. Mala som priateľa, s ktorým som chodila asi 8-9 mesiacov. Vtedy som mala 16 rokov. Milovala som ho, no o sexe som mala svoje zásady, avšak raz ma k tomu zlomil. Bol večer, fotrovci neboli doma – len mladšia segra, ktorú som samozrejme vždy zamkla doma, keď som trávila čas s mojím milým v bytovke na chodbe. Tak tomu bol aj tento večer. Dlho sme sa rozprávali a vymieňali si bozky a tak, až sme sa začali bozkávať úplne vášnivo a vtedy som cítila, že k tomu jednoducho príde. Proste to musí byť teraz. Šlo to rýchlo, lebo ja som bola len v tričku a teplákoch. Moje prvé pocity boli, že je to hrozné. Tvárila som sa, že je mi fajn, no nebolo mi to vôbec príjemné a navyše to veľmi bolelo.

Zrazu sa o poschodie nižšie otvorili dvere. Ja som sa tak zľakla, až som sa tam dole stiahla tak, že sa zo mňa nemohol vybrať von! Ak mám pravdu povedať, skoro som odpadla od strachu a myšlienky, že ten niekto by vyšiel hore a nás tam takto uvidel. Ale nakoniec to bol len sused, čo šiel von so psom a nič si nevšimol.

Asi také bolo moje prvé milovanie. Nič moc. Ale teraz, keď som už staršia, si ho už užívam ako sa len dá. Preto baby neponáhľajte sa a nerobte to v bytovke na schodoch, lebo vám neostane na to žiadna pekná spomienka! Cmuky. 🙂


Zaľúbený príbeh poslal/a: Čertica

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: stairway-stairs-interior-modern / Autor: Unsplash / Licencia: CC0