Láska je bláznivá

Hovorí sa, že zaľúbený človek sa správa ako čistý blázon. Čo najbláznivejšie ste spravili pre svoju lásku? Alebo ste spravili niečo bláznivé spolu? Pošli nám svoj bláznivý zážitok! Príbehy uverejníme na tejto stránke (samozrejme anonymne) a najlepšie aj odmeníme malým darčekom.

Dovolenka s neznámym

Pred dvomi rokmi som išla na dovolenku k moru s jedným mužom, ktorého som vtedy poznala iba tak vzdialene. Raz sme sa náhodou stretli na jednom úrade. A potom mi na druhý deň poslal SMSku, či by som s ním nešla na výlet. Z výletu bolo nakoniec 10 dní letecky v Grécku! Zájazd kúpil v zime ako first moment a potom sa rozišiel s priateľkou… Ani som sa nestihla poriadne pobaliť a pred odchodom sme sa stretli iba raz na káve! Ale sme spolu doteraz 🙂

Kúpanie v potoku

Bol som s bratom na chate aj s jeho partiou. Niekto navrhol, že sa pôjdeme kúpať do potoka. Nemali sme plavky. Baby sa si nechali len nohavičky, ale chalani sa vyzliekli do naha. Mne sa nechcelo, lebo som sa bál, že sa mi postaví a všetci sa budú smiať. Nechcel som však ostať sedieť pri ohni tak som sa aj vyzliekol, ale voda bola poriadne studená. Bola tam jedna baba, čo sa mi páčila, zobral som vedro a celé som ho na ňu vylial. Potom sme sa celý čas naháňali a špliechali. Odvtedy spolu chodíme.

Cesta vlakom

Môj drahý mal služobnú cestu do Berlína a zobral ma so sebou. Šli sme spacím vlakom a on chcel samozrejme vyskúšať sex vo vlaku. Keď sme už boli v plnej paráde, vlak zrazu zastal, ostalo ticho a všetko muselo byť počuť! Ani sme si to neuvedomili, no keď som šla na wc tak chlapík z vedľajšieho kupé bol na chodbe a uškŕňal sa ako pajác. No a čo… Cestou sme zvládli ešte jednu rýchlovku, ale už sme si dávali pozor na zvuky 🙂

Cvičenie pre tehotné

Keď manželka čakala naše prvé dieťa, bol som s ňou na cvičení pre tehotné. Bol som ta jediný chlap! Ostatní to nejako nepochopili, že sa má chodiť aj s partnermi :-). Tak som myslel, že na ďalšiu hodinu už prídu aj iní chlapi, ale h*vno. Skoro ma piclo, zas som tam bol jediný!

Sex s bývalým

Mala som sex s mojím „ex“. Stretli sme sa pol roka po rozchode aby sme doriešili financie a skončili sme v posteli. A nie raz, ale 4x! A to sme obaja už mali iných partnerov… Zrazu sa mi ani nezdal taký debil, aj ten sex bol nejaký lepší – ako s cudzím chlapom, ktorý však presne vie ako na to. Potom sme to síce skončili, no teraz sme už opäť spolu. A že sme obaja podvádzali svojich vtedajších partnerov je naše tajomstvo.


Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: Young Love / Autor: Ryann Gibbens / Licencia: CC BY-SA 2.0