Na chate v lese

Mala som 17 a on 19. Ešte nikdy sme sa nemilovali, čiže to bolo niečo nové pre nás oboch. A to nás ešte viac vzrušovalo. Naplánovali sme si víkend na požičanej chate. Obaja sme vedeli, že sa „to“ tam stane. Pred dňom „D“ sme sa veľmi obávali, ale sa aj tešili. Hltala som informácie z internetu, od kamošiek… Môj strach z bolesti; on zase, že sa skôr urobí a všeličo iné… 🙂

Prišli sme na chatku, zakúril a išli sme do izbičky. Bola mi zima, objal ma a začali sme sa bozkávať. Boli sme obaja veľmi vzrušení a plní očakávaní. Vyzliekla som sa a vhupla do postele, on spravil to isté. Srdce mi divoko búšilo. Zrazu mi už nebola zima, bola som cela rozpálená. Plameň zo sviečky sa mu odrážal v očiach…

Najprv sme sa len tak túlili a potom vyšiel na mňa a vnikol do mňa. Myslela som, že to ani nepôjde, ale nakoniec tam vošiel. Veľmi som sa bála, či ma to nebude bolieť, ale moje obavy boli márne. (Len troška to zaštípalo, inak v pohode.) Bolo to neskutočne krásne cítiť ho v seba a zároveň tak blízko pri sebe. Bol veľmi pozorný a spytoval sa ma, či som v poriadku, či ma to nebolí a tak.

Aj keď som vtedy nedosiahla orgazmus, na ten som si musela počkať ešte pár mesiacov, bol to jeden z najkrajších zážitkov v mojom živote, ktorý sa dá opísať len veľmi ťažko!


Zaľúbený príbeh poslal/a: Dominika

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: hut-forest-seefeld-log-cabin / Autor: robert1029 / Licencia: CC0