Nákupy vo Viedni

V deň, keď som sa bláznivo zamilovala do svojho muža, som ho ešte poriadne nepoznala. Veľmi sa mi páčil. Bol mojím šéfom a raz ma zavolal na firemný nákup do Viedne. Bol sychravý októbrový deň a ja som si obliekla iba kabát, pod ním som bola nahá a obula si čierne lodičky. Vyzdvihol ma, nasadla som a po chvíli sa spýtal, či mi nie je teplo a nechcem dať kabát dolu. Povedala som, že to bude problém, pretože pod ním nič nemám. Keby ste videli tie oči, čo vyvalil a potom ten šok, keď rozhalil kabát. Staral sa o mňa v ten deň ako o kráľovnú. Nosil nado mnou dáždnik, otváral dvere, kúpil mi všetko od spodného prádla až po náramkové hodinky. Vraj niečo také v živote nezažil. Dnes sme spolu už 4 roky.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Katarína

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: Girl in the Red Coat / Autor: sagesolar / Licencia: CC BY 2.0

1 Reakcia

  1. 03.01.2017

    […] stránku nám pribudli dva nové zaľúbené príbehy. Ten prvý sa volá Krátka sukňa, druhý Nákupy vo Viedni. Ktorý sa ti bude páčiť […]