Naozaj si pripravená?

Už na začiatku vzťahu som mu povedala, že mu ešte nemôžem dať to, čo baba v jeho veku. Je totiž o 5 rokov starší. Povedal, že nevadí, že si počká na mňa, lebo ma ľúbi. Povedal mi tiež, že nič nebude skúšať, pokým mu sama nepoviem, že som pripravená a že to chcem.

Jeden letný augustový večer sme si len tak písali na nete. A ja som to nejak jednoducho vycítila, že teraz je už ten správny okamih. Napísala som mu, že ho milujem a preto to chcem.

Keď prišiel ku mne, sedeli sme vedľa seba na posteli, rozprávali sme sa a bozkávali, maznali. Mala som na sebe krátku sukničku a tričko na ramienka, ktoré som si obliekla špeciálne na túto príležitosť skôr ako prišiel. 🙂 Začali sme sa vášnivo bozkávať a zrazu už len na mne ležal, pozrel sa mi do očí a spýtal sa ma: „Naozaj si pripravená? Vážne to chceš?“

Odpovedala som: „Áno, som a hej chcem!“

V tom ma začal bozkávať na krku a šiel stále nižšie a nižšie, až skončil na brušku. Vybral si ho a pomalinky mi ho tam vsunul. Bol to neopísateľný pocit. Bola som ešte panna a bola som tiež neskúsená. Nevedela som čo mám robiť, ale v tej chvíli som sa iba nasala jeho sladkými bozkami a jeho prítomnosťou. Bol to krásny pocit mať ho v sebe a cítiť ho na blízku. Po celý čas sa mi pozeral do očí. Bol na mňa veľmi nežný, jemný a citlivý. Nedá sa to slovami popísať.

Potom všetkom sme si sadli, prišiel ku mne, objal ma a spýtal sa, či ho ešte milujem. Jasné, že aj ja jeho milujem! Veď keby ho nemilujem, asi by som to nespravila.

PS: Dúfam, že budem s tebou naveky. Milujem ťa a nikdy na tento deň nezabudnem. Začala sa mi nová kapitola života.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Drobček

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: sexy-girl-women-lingerie-cute / Autor: cuncon / Licencia: CC0