Nečakaný zvrat

Nikdy som nemala šťastie na chalanov. Vždy to bol nejaký blbec. Na strednej škole som bola dokonca šikanovaná cez internet, že som obyčajná cundra. Ale stále pri mne stáli moji najbližší a bol tu aj ON. Nikdy sme sa nevideli, ale bol ako taký liek pre moju dušu. Chránil ma, bojoval o moje srdce, až ho aj získal, ale nebolo nám dopriate stretnúť sa. Až jedného dňa sa ani neozval. Sama viem, že ani on to nemal ľahké, lebo bojoval s chorobou, ale ani sama som netušila, ako sa k nemu dostať a ani som sa nedostala. Už tri roky o ňom nič neviem. A tak som len čakala a čakala…

Až zrazu ma oslovil jeden chalan cez internet, napísal len obyčajné: „Ahoj. Ako sa máš?“

Obľúbila som si ho, rozosmieval ma, keď bolo treba. Chcela som stretnutie, ale nebolo to možné a tak sme sa odmlčali. Po dlhej dobe mi prišla správa a nedokázala som uveriť vlastným očiam. Prečo sa mi znovu ozval? Obaja sme si mali čo povedať. A tak sa raz rozhodol, že príde za mnou do mesta, kde študujem. A v ten deň mi pošepkal, že sa zaľúbil na prvý pohľad. Bol so mnou až do rána. Neprestáva ma prekvapovať. On mi prvý povedal, že ma miluje a to bolo po prvýkrát, čo som to nepovedala prvá ja. Milujem ho z celého môjho srdca.

Ale nezabudla som na chlapca, ktorý mi toľko pomohol a neprestanem čakať, kým mi nenapíše. O tom vie aj môj priateľ, ktorý moje rozhodnutie rešpektujem a stojí pri mne.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Domi

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: hands-love-couple-together-fingers / Autor: Takmeomeo / Licencia: CC0