Netrpezlivá

S priateľom sme boli spolu dva mesiace. Obaja sme boli ešte „nevinní“. Prvý mesiac to vyzeralo ako bežný nezáväzný vzťah. Prechádzky, bozky, kino. Neskôr začali dotyky. Všetko to išlo tak rýchlo. Po čase mi povedal „Milujem ťa“ priamo do očí. Najprv som stuhla, ale povedala som: „Aj ja teba.“ Cítila som to tak.

Jeden augustový večer sme boli u neho. Nikto iný tam nebol. Užívali sme si našu prítomnosť, lebo o deň neskôr mal odísť s rodičmi na dovolenku. Najprv sme len ležali v posteli a bozkávali sme sa. Potom ma začal hladiť po celom tele. Bolo to veľmi príjemné. Ľahol si na mňa. Bozkávali sme sa vášnivo. Keď som mu dala dole tričko, začali sme sa navzájom vyzliekať, až sme skončili obaja celkom nahí.

Opýtal sa, či som na to pripravená. Povedala som, že áno. Dal si kondóm – robil všetko veľmi opatrne. Ležala som na chrbte a on si ľahol na mňa. Pozreli sa na seba, povedal ešte raz „Milujem ťa“ a pomaly ho vsunul do mňa. Ten pocit sa nedá ani popísať, to treba zažiť! V tom momente som zavrela oči a užívala si to. Najprv bol nežný, pomalý, neskôr trochu zrýchlil. Bolo to dokonalé. Vôbec ma to nebolelo, lebo to nebolo nasilu.

Milujem ho stále a dlho aj budem. Na tento deň, pocit a na neho nikdy nezabudnem. Len by som ešte chcela niečo napísať: Určite to neľutujem, ale predsa som mohla počkať. Mala som iba 15. Bola som netrpezlivá a chcela som to mať rýchlo za sebou. Ale platí, že čím dlhšie čakáš, tým je to krajšie! Dievčatá, nenáhlite sa! Počkajte na toho, ktorý Vám za to stojí! ♥


Zaľúbený príbeh poslal/a: M.

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: young-couple-fall-in-love-with / Autor: ruben_gal0 / Licencia: CC0