Nevera vás zničí

Nikomu neprajem, aby zažil taký príbeh lásky ako ja. Zoznámili sme sa cez Pokec a kamaráta. Bola to láska na prvý pohľad. Úplne sme si rozumeli, najviac na svete. Boli sme zamilovaní ako nikto. Získal si postupne aj mojich rodičov, ktorí boli najskôr proti nášmu vzťahu. Proste bolo nám úžasne. Všetko sme riešili spolu, boli sme si najlepšími kamarátmi zároveň.

No ja som skončila strednú a išla na vysokú, na intrák. Noví ľudia, noví chalani… Áno, podviedla som ho. Niekoľko týždňov som bola cez víkendy s ním a cez týždeň s tým druhým. Potom som už nevydržala klamať a povedala som mu to. Aj keď som ten druhý vzťah hneď ukončila, rozišli sme sa aj s mojím priateľom.

Po nejakom čase sme sa však dali opäť dokopy. Tvrdil mi, že mi to odpustil, že len potrebuje čas, aby na tu úplne zabudol a aby som bola trpezlivá. No ja som trpezlivá nebola, lebo od kedy som ho ja podviedla, mala som strach, že mi to oplatí. Strašne som ho začala kontrolovať. Neklapalo nám to už viac, stále sme sa hádali a tak sa aj stalo, čo som čakala. Podviedol ma. Z pomsty, aby mi spravil napriek? Neviem… Ale kedže sme si boli fifty-fifty, tak som sa na to vykašlala teraz ja a začali sme opäť odznovu.

Nikdy si nemyslite, že ak raz do vášho vzťahu prišla nevera, tak že to ešte niekedy bude medzi vami také krásne ako pred tým!

Dva roky sme sa snažili, aby sa to vrátilo k tomu krásnemu, ale to už bohužiaľ nejde. Nedôvera, podozrievanie a tak ďalej… Až prišli aj nadávky a facky. Áno, už sme si ani jeden toho druhého nevážili. Vôbec. Jeden deň sme si vynadali a jačali po sebe, na druhý sme sa milovali a jeden druhému sa ospravedlňovali. Stali sme sa otrokmi bludného kruhu lásky a nenávisti, ktorý sme si sami vytvorili. Čím ďalej viac a viac sme si robili zle, hľadali na tom druhom chyby, stále si niečo vyčítali.

Dostali sme sa tak ďaleko, že ja som na práškoch a on asi tiež. Nekomunikujeme spolu a neviem ako dlho ešte nebudeme. Zistila som, že už ma nemiluje, že má záujem o inú. A ja som na dne. Nemám žiadne sebavedomie, nemám záujem o nič, vôbec o nič, mám pocit, že som len špinavá handra. A som na liekoch. Mám 20 rokov a cítim sa na 50.

Neviem, ako to bude ďalej, ale jednu vec chcem poradiť všetkým, ktorí toto budú náhodou čítať: Vážte si človeka, ktorého milujete a nerobte zbytočne veci, ktoré potom môžu zmeniť váš život až tak, že ani sami nebudete vedieť, ako sa to tak zmenilo. Nepodvádzajte, je to svinstvo, iba VÁS to zničí! Nikoho iného…


Zaľúbený príbeh poslal/a: šušulka

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: worried-girl-woman-waiting-sitting / Autor: RyanMcGuire / Licencia: CC0