Osemnásť centimetrov

Potichu zavrela dvere a počkala kým prejde výťahom okolo. Stála tam v priliehavom červenom tričku, v krátkej kvetovanej sukni nad kolená, ktorú si šila sama, a v bielych ponožkách. Okrem toho už nemala na sebe nič. Celkom nič – ak nerátame prstene, náušnice a retiazky.

Srdce jej prudko bilo. Zatajila dych aby počula zastavenie výťahu. Výťah sa zastavil. Naboso, len v ponožkách, zaťapkala po špinavom linoleu a zlatá retiazka na členku sa jej pritom zaleskla v slnečných lúčoch dopadajúcich z okna na medziposchodí. Vybehla o poschodie vyššie presne v tom okamihu, keď on vykročil z výťahu. Hodila sa mu okolo krku.

Zostal stáť ako prikovaný, neschopný reakcie. No ona urobila dva kroky dozadu, vystúpila na prvý schodík schodiska čo sa ťahalo hore oproti výťahovým dverám, pritiahla si ho k sebe a prisala sa na jeho ústa svojimi perami. Jeden schod, to je presne 18 centimetrov. A presne toľko jej chýbalo k tomu, aby boli rovnako vysokí. A to už veru nezmenia. 18 centimetrov, 21 kilogramov, 8 rokov.

„Prestaň, niekto nás uvidí,“ snažil sa ju od seba odstrčiť, keďže ho neprestávala bozkávať.

„Milujem ťa, strašne po tebe túžim,“ nedala sa a rukou mu ďalej strapatila vlasy.

„Už sme sa o tom bavili,“ odstrčil ju od seba.

„Ja viem, ale…“ chcela protestovať, no on ju hneď prerušil: „Nie, fakt prestaň, mali by sme stým skončiť.“

„Ale keď ja ťa naozaj milujem,“ nedala sa.

„Niekto nás uvidí, alebo začuje…“

„Celé poobedie som ťa vyzerala z okna a ešte nie sú doma,“ hodila okom na susedné dvere.

Opäť si ho pritiahla, rukami sa zavesila na jeho krk a jednu nohu ovinula vzadu okolo neho. Cítil, že pod tričkom už nemá nič. Pomyslel si, že asi nemá ani nohavičky a to ho začalo vzrušovať.

„Nikto sa to nedozvie, sľubuješ?“ zašepkal je do ucha.

„Nikto, nikto, naozaj nikto,“ pritakala a ešte viac sa k nemu pritisla.

Voľnou rukou jej prešiel po stehne až pod sukňu. Pevne ju chytil za nahý zadok a zaryl do neho prsty tak silno až cítil, že jej tým spôsobuje bolesť. Naozaj ich nemala.

A potom už neváhal. Rýchlo odomkol dvere a vtiahol ju dnu.


Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: Kiss! / Autor: Pat David / Licencia: CC BY-SA