Pobláznenie, alebo láska?

Môže sa prvotné pobláznenie zmeniť po rokoch na lásku?

Neviem ako sa to stalo. Chodili sme vedľa seba, ale nevideli sme sa. Neverím, že to bolo tými dvoma pohárikmi. Vznikla iskra. Ako keby niekto škrtol zápalkou. Zrazu si mi začal voňať. Zrazu si vedel o mne viac ako by som chcela. Cítila som sa pri Tebe isto. Dával si mi pocit bezpečia. Nepoznala som Ťa poriadne, ale verila som Ti. Nie som extrovert, ale pri Tebe mi prišlo všetko prirodzené. Nehanbila som sa za svojho chyby. Na nič som sa nehrala. Ukázala som Ti svoje slabé stránky. Ukázala som Ti, že som dobrý človek. Ukázala so Ti, že sa viem v živote tešiť z maličkostí, ale aj to, že sa viem hnevať.

Každým dňom som sa len utvrdzovala, že je v Tebe niečo. Niečo od čoho sa neviem odpútať. Keď som Ťa videla, hoc len v diaľke, povedala som si, že aký si neskutočný chlap. Nebola to len chémia. Cítila som sa akoby si bol moje druhé ja. To, že si pozrel na mňa a ja som vedela presne, čo Ti išlo v hlave. To keď sme obaja naraz spustili smiech a nikto nechápal z čoho sa smejeme.

Je v Tebe niečo, čo ma opantalo. Možno to budú Tvoje oči, Tvoj pohľad. Možno to ako vieš na mňa žmurknúť, ako ma vieš rozosmiať, ako sa ku mne správaš, možno to ako sa pri Tebe cítim. Ty nemusíš nič robiť. Stačí, keď si vedľa mňa a ja ťa cítim. Vtedy slovo ŠŤASTIE naberá pre mňa reálny význam.

Chcem sa deliť s Tebou o moje šťastie. Chcem byť s Tebou. Chcem Ťa podporovať vo všetkom čo robíš. Ale zároveň sa chcem oslobodiť od závislosti na Tebe. Nechcem prežívať tie pocity. Nechcem zažívať ten pocit, keď som sama, bez Teba. Musím to dokázať. Musím zdvihnúť hlavu a mať sa rada. Musím zahasiť tú iskru, ktorá sa časom zmenila na oheň. Lebo táto forma lásky páli. Lebo nanešťastie som už roky JA tá DRUHÁ.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Zuzka

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: woman-burnout-multitasking-face / Autor: geralt / Licencia: CC0