Stalo sa to na gauči

Už som s ním nechodila, ale aj tak som ho stále milovala. Bol začiatok februára a večer som bola ako vždy na internete. Zistila som, že aj on je on-line. Napísala mi kamoška, že si písali a že vraj je sám doma. Moja príležitosť ako ho znova získať… A tak som mu napísala, že prídem na chvíľku za ním a on napísal, že môžem.

Prišla som k nemu, pozval ma dnu a išli sme do izby. Hrali sme sa chvíľu s jeho psom a potom sme pozerali na posteli telku a len tak sme kamarátsky kecali. Začínala som si uvedomovať, že už to nikdy nebude také ako predtým, že ma už nikdy nepobozká alebo nepohladí, že ma už nikdy nevezme za ruku. Potom sa šiel najesť a ja som sa hodila na jeho stranu postele a keď prišiel, tak sme sa začali čapať. 🙂 Keďže sme boli na kraji posteli, tak som sa pustila a on ma chytil aby som nespadla. Druhýkrát som to spravila znova, ale v tom ma už nechytil a ja som spadla. On ma zdvihol a ja tak: „ty si ma nechal spadnúť, no cccc!“. On s úsmevom povedal „prepáč mi to“ a potom ma pobozkal. Ani neviem ako, ale už sme sa bozkávali. Zašiel mi pod tričko a ja som stále opakovala, že musím isť domov. Bolo 9 hodín a už som mala byť doma. On ma bozkával a ja som nemohla odolať. Ostala som tam do pol 10 a potom som odišla. Povedala som, že možno ešte prídem.

Keď som prišla domov, dostala som krik a išla som do izby. Keď všetci doma zaspali, pomaly som sa vytratila z domu. Tak potichu ako vtedy sa mi to ešte nikdy nepodarilo. Prišla som k nemu, on mi otvoril a zašili sme sa do obývačky na roztiahnutý gauč. Ležal pod dekou a rozprávali sme sa, potom ma zavolal k nemu, aby som sa zohriala. Ja som šla a začali sme sa bozkávať. Najprv šlo dole moje tričko, potom mi šikovne rozopol podprsenku, dal si dole svoje triko a rozopínal a vyzliekal mi nohavice. Než som sa nazdala, boli sme obaja nahí. Bolo to prekrásne a neľutujem, že som to spravila. Nikoho som nikdy viac neľúbila ako jeho. Správal sa perfektne, do ničoho ma nenútil. Potom sme spolu len chvíľu ležali a o 4 ráno som sa pobrala domov. Na ten deň budem spomínať ešte veľmi dlho. Bolo to z lásky, z veľkej lásky a ani to nebolelo.

Ak to čítaš milááášik, chcem ti povedať, že ťa MILUJEM!


Zaľúbený príbeh poslal/a: Sany

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: interior-design-sofa-couch / Autor: kjhmicro / Licencia: CC0