Strážte si svoje lásky

Bolo to zhruba pred 4 a pol rokmi, keď som v čase a na mieste kde by som to nečakal, spoznal úžasnú a krásnu ženu. Padli sme si do oka asi hneď po prvých slovách, ktoré medzi nami odzneli a onedlho sme boli do seba zamilovaní ako sa hovorí až po uši. Prvé mesiace a roky boli krásne, plné lásky a nádherných chvíľ. Prešli sme si aj niekoľkými problémami, ale veď kto nie? Po asi roku a pol sme začali spolu bývať a zhruba v tom čase sme sa aj zasnúbili.

Všetko vyzeralo krásne ako z rozprávky, no v posledných mesiacoch nášho 4 a pol ročného vzťahu som ani neviem prečo zostal akýsi sebecký a začal som svoju lásku zanedbávať. Prestal som brať ohľad na to čo by chcela a potrebovala robiť ona a bol som zahľadený len do seba. Možno aj z určitého zvyku po dlhšom spolužití a možno len z vedomia, že naša láska sa predsa nemôže rozpadnúť. Vtedy som veľa vecí nevidel tak ako teraz a musím priznať, že som na ňu býval často zlý a nebol som jej dobrým partnerom. Aj keď sa ona snažila dačo s tým urobiť, nevidel som to. Bol som ako slepý.

Týždne plynuli a ona na jednej náhodnej akcii spoznala niekoho iného. Je jasné, že v situácii, do ktorej som ju dotlačil, nebol veľký problém aby ju očaril. Pár dní na to som zistil, že sa niečo deje, ale už bolo neskoro niečo riešiť. Zamilovala sa… Deň na to sa odsťahovala a ja som prežil najhorší deň v živote, keď som sledoval ako si balí veci a pomaly mizne s môjho života. Všetky pokusy o návrat boli márne. I keď teraz z iného pohľadu – ani sa nedivím. Je to už mesiac čo je preč a stále je mi ťažko ako prvý deň. Veľmi mi chýba. Je to ťažké keď zistíte, že ste si zo života vyštvali človeka ktorého milujete.

A preto, strážte si svoje lásky a rozprávajte sa s nimi o každom probléme skôr ako bude neskoro!


Zaľúbený príbeh poslal/a: Rio

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: walk-behind-sad-female-life / Autor: aravind91 / Licencia: CC0