Úplne iný chlapec

Náš príbeh sa začal na internete. Napísala som na plochu, že či niekto nepokecá, pretože som sa nudila. Odpísalo mi viac ľudí a napísal mi aj on. Fotka nevýrazného chalana ma však príliš neoslovila. Začali sme si písať najskôr len o takých bežných veciach. Po dlhšom písaní sme sa začali baviť aj na vážnejšie témy. Našla som v ňom veľkú oporu. Pomáhal mi riešiť všetky situácie a ja som mu tiež pomáhala ako som vedela. Po nejakom čase sme si vymenili aj telefónne čísla a písali sme si aj cez SMS. Bolo to strašne super, keď som sa mala komu vyrozprávať, keď ma niečo trápilo. Veľmi rýchlo som si ho obľúbila.

Bývali sme v mestách neďaleko od seba. Po troch mesiacoch písania a prezváňania dostal ten bláznivý nápad – STRETNUTIE. Trochu som sa bála, ale na to stretnutie som išla. Povedal mi, že sa stretneme na autobusovej zastávke, že ho tam mám počkať a že on si ma už nájde. Keďže sa chcel stretnúť na autobuske, čakala som, že príde autobusom. Sedela som tam a zrazu sa predo mňa postavil vysoký chlapec. Úplne iný chlapec ako ten z fotky na chate! Poznal moje meno. Povedal, že on je ten chalan, s ktorým som si písala a že to s tou fotkou mi to vysvetlí, lebo vidí, že som z toho dosť prekvapená. Spýtal sa, či sa chcem ísť previesť autom alebo prejsť. Bolo mi to jedno, stále som pozerala len na neho.

Nasadli sme do auta a viezli sa niekam. Rozprával mi o tej fotke. Vraj ju tam má preto, lebo keď tam mal svoju pravú foto, písalo mu veľa dievčat, ktoré sa zaujímali len o jeho vzhľad. Vraj som ho presvedčila, že mi o ten vzhľad nejde, že mi ide o neho. Zobral ma do parku, kde sme sa dlho prechádzali a rozprávali sme sa. Sadli sme si na lavičku a hľadeli a usmievali sme sa jeden na druhého. Potom sme šli späť k autu. Opreli sme sa o auto a zaoberali sme sa témou o autách. Trochu nezvyčajná téma, ale my sa vieme rozprávať naozaj o všetkom. 🙂 Povedala som, že keby som si mala vybrať auto, tak chcem Peugeot.

A v tom sa ma on opýtal: „A mňa?“

Nechápala som: „Čo teba?“

A on: „Veď, či by si chcela mňa?“

Bola som trochu prekvapená, ale povedala som mu, že áno! Pobozkal ma a odviezol domov. Viem, na prvý bozk bolo trochu priskoro, ale mne sa zdalo, akoby sme sa poznali už večnosť. Odvtedy spolu chodíme a stále nám to funguje.


Zaľúbený príbeh poslal/a: Milášik

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: peugeot-car-black-207-gt / Autor: gokayunan / Licencia: CC0