13 tipov na darček pre neho

Pena na holenie, žiletky a k tomu ponožky asi nie sú to pravé darčekové… Hľadáš niečo lepšie? Tak čítaj ďalej našich 13 tipov na darčeky!

Peňaženka

Každý správny chlap potrebuje peňaženku. Napríklad, keď ťa zoberie na rande, aby mal s čím zaplatiť, nie? Pred kúpou peňaženky si over, či obľubuje tučné verzie, do ktorých sa zmestia okrem papierových bankoviek aj vernostné karty a pol kila mincí, alebo je za tenkú verziu, lebo všade platí kartou a drobáky necháva obsluhe.

Powerbank

Ak chodí s mobilom aj na WC, určite mu občas zdochne. Ten mobil. A potom sa mu nevieš dovolať. A to ťa samozrejme štve, že? No a práve vtedy by sa mu powerbanka zišla. Minimálne mu budeš môcť hovoriť: „Však som ti už kúpila powerbanku, akože ti zase došla baterka!?“

Bezdrôtový reproduktor

Sú muži, ktorých slúchadlá nebavia. Kábliky sa zamotávajú, štuple tlačia v ušiach a celkovo sa v nich cítia ako Otík z filmu Vesničko má stredisková. Práve pre nich môže byť vhodným darčekom bezdrôtový repráčik. Postavíš na stôl, na palubnú dosku v aute, na deku na pláži, pripojíš smartfón a lokálna party môže začať.

Fitness náramok

Ak tvoj muž radšej šliape po schodoch, akoby mal pol minúty čakať na výťah, fitness náramok je pre neho ako stvorený! Dokáže počítať počet krokov, sledovať tep srdca, merať dĺžku spánku a iné zbytočné veci. Každopádne, tvoj malý domáci športovec tieto funkcie určite ocení.

Bláznivé ponožky

Síce ponožky sú nieééé, ale na druhej strane – pre niektorých mužov by bez ponožiek tie darčeky aj tak neboli kompletné. No ani ponožky nemusia byť úplne všedný darček. Poobzeraj sa po veselých ponožkách – hľadaj bláznivé farby, zostavy, v ktorých je každá ponožka iná, alebo majú rôzne vtipné vzory.

Košeľa + kravata

Ak mu chceš kúpiť nejaké oblečenie, košeľou nemáš čo pokaziť. Myslím samozrejme nejakú fajnovú luxusnejšiu košeľu, nie handru neidentifikovateľnej veľkosti z čínskeho obchodu. Kvalitné košele dodržujú číslovanie. Stačí zistiť aké číslo nosí (= obvod krku, býva to napísané na štítku, napríklad 42) a prípadne dĺžku rukáva, čo je nutné najmä pre vysokých chlapov s dlhými rukami (predĺžené varianty sú číslované ako 42/3 alebo 42/4). Ku košeli nezabudni zladiť aj peknú kravatu, nech to už má na kompletku. Keď ťa v nej zoberie na rande, to budú všetky baby kukať!

Vreckový nôž

Každý správny chlap potrebuje nielen peňaženku, ale aj nožík! A nie hocijaký, ale super nadupaný v MacGyver verzii, čo má množstvo rozličných nástrojov. Takýto nožík sa zíde nielen v prírode, ale povedzme aj na dovolenke. Ja som raz za pomoci nožíka vyrábal z kancelárskych spiniek náhradné zapínanie na vrchnú časť plaviek. Inak by sa manželka musela kúpať hore bez. 🙂

Dron

Kedysi si oteckovia kupovali autodráhy alebo modely železnice. Dnes sú tu drony. No a čo, že už nie je decko, s dronom je predsa skvelá zábava! Uvidíš, určite bude šťastný, že sa môže zase vrátiť do detských čias. A ak bude mať ten dron aj kameru – fúha, tak by bude iná paráda!

Stavebnica

Keď sme už zvítali do detského oddelenia, chvíľu tam aj ostaneme. Čo takto stavebnicu? Jasné, že nie kocky pre trojročné deti, ale nejakú poriadne komplikovanú. Alebo model lietadla na lepenie? Pred chlapmi v krčme sa s tým chváliť nebude, no potešiť ho to určite poteší.

Lístky na šport

Každého športového fanúšika nadchnú lístky na jeho obľúbený zápas. Navrhni mu spojiť príjemné s užitočným. Vyberte sa niekam na predĺžený víkend a spojte to s návštevou športového turnaja! Ty budeš mať výlet, on svoj šport. Nekupuj teda lístky na zápas Horná proti Dolnej, ale zisti aké svetové mužstvá teraz sleduje a pohľadaj lístky na internete. Či už to bude futbal v Barcelone, alebo preteky F1 v Nemecku, nakoniec budete spokojní obaja!

Akčná kamera

Akčná kamera, to je mokrý sen každého chalana, čo nesedí len doma na riti. Či už chodí bajkovať, loziť, behá maratóny alebo sa len tak túla po horách, akčná kamera je niečo, bez čoho to dnes už nejde. A čo ty vieš, možno sa z neho raz práve vďaka tejto kamerke stane slávny youtuber, čo bude zarábať kopec prachov trepaním múdrostí do objektívu. Alebo radšej nie…

Hodinky

Hodinky sú pre muža ako šperk pre ženu. V dnešnej dobe smartfónov už málokto potrebuje nosiť hodinky na ruke. Takže ak si ich na ruku dá, prezentuje tým svoj status a mužnosť. Jeho hodinky by mali tomu aj zodpovedať. Ak mu chceš teda kúpiť hodinky, musíš hľadať nejaké značkové, elegantné, do detailov prepracované a skôr masívnejšie typy.

Spodné prádlo

Čo by to boli za darčeky bez sexy spodného prádla? Zvyčajne sa kupuje pre ženy, ale kto povedal, že muži si nezaslúžia nejaké sexy boxerky, že ženy si nezaslúžia pohľad na sexy prádielko ich mužíčka? K obtiahnutým boxerkám pridaj motýlika na krk, nič viac mu netreba. Výsledok bude dokonalý!


Použitá fotografia: Kristaps / Autor: Rolands Lakis / Licencia: CC BY

1 Reakcia

  1. 03.01.2017

    […] Pena na holenie, žiletky a k tomu ponožky asi nie sú to pravé darčekové… Hľadáš niečo lepšie? Tak čítaj ďalej 13 tipov na darčeky pre priateľa / manžela! […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.