13 tipov na darček pre ňu

Možno ju poteší kniha či darčeková sada kozmetiky. V našich tipoch na darčeky však nájdeš aj niečo lepšie!

Zdravá fľaša

Ak dodržiava celý deň pitný režim, nebude ju večer bolieť hlava (pretože bolesti hlavy častokrát spôsobuje dehydratácia). A keď ju večer nebude bolieť hlava, je väčšia pravdepodobnosť posteľných radovánok! Fľaša na vodu je preto super darček, no nie? 🙂 Zdravá fľaša je vyrobená zo skla, alebo zo zdravotne nezávadného plastu – býva označený ako „BPA-free“. Tvoja drahá ju preto môže nosiť stále so sebou a nezabudne tak na pravidelný prísun tekutín.

Športové pomôcky

Či už cvičí jogu, pilates, aerobic alebo chodí len tak do fitka, určite by si ju mal v tom podporiť. Veď aj Christian v knihe 50 odtieňov sivej trval na tom, aby Anastasia chodila pravidelne do posilky a ako vieme, ten mal na to dobré dôvody. Tip na vhodný darček pre športovo založené žienky: podložka na cvičenie jogy, penové podporné bloky, švihadlo, fitlopta, rotačný kruh, …

Bezdrôtové slúchadlá

Slúchadlá k telefónu sú vlastne spotrebný tovar. Furt sa to zamotá, káblik sa zalomí, prípadne sa zvyknú aj kdesi „nikto nevie kam“ zapatrošiť. Existujú však aj bezdrôtové bluetooth slúchadlá. Tie ocení i vtedy, ak si občas chodí zabehať, pretože pri behu sa neplance kábel po tričku.

Výhrevný vankúšik

Asi sa to nezdá, ale výhrevný vankúšik je strašne romantická vec! Malý vankúšik rôznych tvarov je naplnený drobným prírodným matrošom ako napríklad zrnom, šupkami z orechov a pod. Pred použitím ho na pár minút zohreješ v mikrovlnke a potom priložíš na boľavé miesto na tele. Teplo uvoľňuje stuhnuté svaly a preniká do hĺbky. A to je fakt veľmi príjemné. Tvoja milá ťa za tento darček isto pochváli!

Hojdacia sieť

Hojdacia sieť je megašupa vec (ak ju máš kde zavesiť). Niet lepšieho relaxu ako ležať vonku zavesený pod konármi stromu a hojdať sa vo vánku. Hojdacie siete rozlišujeme na typ „hammock“, ktoré nemajú drevené rozpery a tie klasické s rozperami. V hammocku sa leží viac ako vo vreci, ale je stabilnejšia na prevrátenie. Naopak, v sieti s rozperami môžete ležať dokonca aj dvaja (kupuj rozmer pre dvoch), len si musíte dávať väčší pozor na prekoprcnutie na zem.

Kreatívna sada

Tak ako sa muži zvyknú zavrieť v garáži a pol dňa tam čosi majstrovať, i ženy majú svoje chvíľky zručnosti, kedy si chcú svojpomocne vyrobiť nejakú bytovú dekoráciu alebo namaľovať obraz na stenu. Na tento účel dobre poslúži kreatívna sada plná ceruziek, farieb, štetcov, rôznych šablón a iných výtvarných pomôcok a materiálov.

Parfém

Parfém je klasika. Samozrejme mám na mysli skutočnú značkovú vôňu, nie generickú „voňavku“ za euro päťdesiat z drogišky. Ak sa v tom nevyznáš a nevieš sa rozhodnúť aký kúpiť, prešmejdi jej toaletný stolík a zapíš si značky, aké teraz používa – to sú tie, kde je fľaška poloprázdna. (Možno tam má aj také, ktoré jej nesadli, no tie budú stále plné.) V dobrej predajni ti na základe toho pomôžu vybrať vhodnú (podobnú) vôňu.

Elektrická brúska na pokožku

Elektrická brúska znie ako názov dielenského náradia do garáže. Avšak v tomto prípade je to výborná pomôcka na odstraňovanie suchej pokožky, najmä z oblasti päty. Stačí namočiť nohy na 20 minút do horúcej vody a za pár minút pomocou elektrickej brúsky zoškrabať vysušenú pokožku. Domáca pedikúra tak bude oveľa rýchlejšia a jednoduchšia. A jej nohy oveľa krajšie a jemnejšie na dotyk.

Čítačka kníh

Ak veľa cestuje a rada číta, čítačka kníh je skutočne ideálny darček. Samozrejme, stále sa nájdu zástancovia klasických papierových kníh, avšak jediný spôsob ako si zobrať zo sebou do autobusu, alebo na dovolenku na pláž 500 kníh naraz, je čítačka. Výhodou je, že súčasné čítačky majú už naozaj dlhú výdrž baterky, takže ich stačí nabíjať iba občas.

Šperk

Nič nepoteší ženské srdce viac ako nejaká drahá „zbytočnosť“. Veď nie nadarmo sa hovorí, že „šperk je bránou k srdcu ženy“. Vhodne zvolený šperk zvýrazní ženskú krásu. Na výber máš veľa možností – napríklad pekná retiazka, prívesok, či náušnice; zlaté, strieborné, oceľové šperky; s ozdobným kamienkom, či s pravým drahokamom.

Pančušky

Aj keď kupovať oblečenie veľmi neodporúčam, lebo trafiť sa do jej vkusu a predstáv nie je vždy jednoduché, ak jej chceš predsa len kúpiť niečo malé na oblečenie, odporúčam pančušky alebo podkolienky. Pretože na sexy nôžky patria sexy pančušky a navyše sa v chladnom počasí vždy zídu.

Flanelové pyžamo

Ak si predsa len nedáš povedať a stoj čo stoj jej musíš kúpiť kus handry, vyber pre ňu pekné pyžamko. Na zimu teplé – flanelové, na leto tenké hodvábne s krátkym rukávom. Pyžamo je vec, pri ktorom sa menšia nezrovnalosť v rozmere či dĺžke toleruje, takže stačí ak pozrieš aké čísla nosí a kúpiš rovnakú veľkosť (a skúška nebude nutná).

Spodné prádlo

Nuž a samozrejme klasika – niet nad lepšieho darčeka pre muža, ako spodné prádlo jeho ženy. 🙂  Jedno upozornenie – s podprsenkami to nebýva také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Poriadne prekutraj jej šatník a dobre si zapamätaj aké čísla tam nájdeš. Alebo kúp radšej kombináciu nohavičky + priesvitná nočná košieľka. Môžeš k tomu skombinovať aj pančušky, prípadne sa poobzeraj po niečom, čo sa volá „bodystocking“. Tie bývajú aj s rafinovanými otvormi na tých správnych miestach, ktorých účel hneď pochopíte aj bez vysvetľovania. 🙂


Použitá fotografia: girl-in-a-vest-night-lights-city / Autor: xusenru / Licencia: CC0

1 Reakcia

  1. 03.01.2017

    […] Možno ju poteší kniha či darčeková sada kozmetiky. V našich tipoch na darčeky však nájdeš aj niečo lepšie! 13 tipov na darčeky pre priateľku / manželku. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.