Fifty Shades Darker – trailer

Prežije ich láska ďalšiu skúšku? Ja myslím, že áno, ale nechajme sa prekvapiť vo februári! 50 odtieňov temnoty sa už blíži do kín. Premiéra je ohlásená na 10.2.2017. Aká náhoda, zrovna na Valentína im to vyšlo :-).

50 odtieňov temnoty je filmová adaptácia druhej časti knižnej trilógie „50 odtieňov“ od E. L. James. Na filmové plátna sa opäť vracajú Jamie Dornan a Dakota Johnson ako Christian Grey a Anastasia Steele, aby predviedli lásku, erotické napätie a samozrejme to na čo všetci čakajú – sex s nádychom BDSM. Keď sa Christian pokúsi vtiahnuť Anu späť do svojho života, tá od neho predtým požaduje novú „zmluvu“. Obaja postupne hľadajú v ich vzťahu dôveru a stabilitu, keď náhle prichádza postava z Christianovej minulosti, ktorá chce zničiť nádej na ich spoločnú budúcnosť:

Kto teda ešte nevidel (ani nečítal) prvú časť 50 odtieňov sivej, do februára má šancu na reparát. Porno pre ženy, ako bývajú označované tieto knihy, vypredávali kníhkupectvá vo všetkých krajinách sveta. A aj keď filmové spracovanie prvej časti kritici vôbec nešetrili (hodnotenie iba 4,1 na IMDB), minimálne na Slovensku patril k najhranejším filmom v kinách roku 2015. Upútavka k prvej časti:

 


Použitá fotografia: Fifty Shades Darker - Official Trailer 2 (HD) / Autor: Fifty Shades (Universal Studios)

2 komentáre

  1. 25.12.2016

    […] film 50 odtieňov sivej. Vo februári 2017 je očakávaná premiéra jeho pokračovania s názvom 50 odtieňov temnoty, takže malé zopakovanie nezaškodí. […]

  2. 03.01.2017

    […] ich láska ďalšiu skúšku? Nový film 50 odtieňov temnoty sa veeeľmi pomaly blíži do kín, premiéra bude 10.2.2017. Zatiaľ si ale kukni […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.