Najkrajšia noc

Moje prvé milovanie bolo neopísateľne krásne. S mojím miláčikom sme boli spolu už dlhšie, až sme obaja cítili, že nastal ten správny čas. Naplánovali sme si spoločný víkend a ubytovali sa v príjemnom penzióne. V prvý večer sme sa najprv obaja okúpali a obliekli si pekné spodné prádlo. Urobili sme si príjemnú atmosféru, tmu a schúlili sa na posteľ.

Začali sme sa nežne bozkávať a hladkať, užívali sme si jeden druhého. Stále sme si šepkali zaľúbené slová. Hladil ma po celom tele a ja som bola každou sekundou viac vzrušená. Najprv mi vyzliekol podprsenku a bozkával ma po prsiach, potom mi stiahol nohavičky a začal ma láskať jazykom. Rozmaznával ma a ja som si užívala každý jeho dotyk. Položila som ho na chrbát a vyzliekla mu spodky. Bozkávala som celé jeho telo, snažila som sa spôsobiť mu rozkoš. Ľahol si na mňa, vášnivo sme sa bozkávali a dotýkali sa navzájom všade.

Potom som mu pošepkala do uška, aby sme sa už konečne milovali. Nasadil si kondóm a pritisol sa ku mne. Keď do mňa vnikol, nevedela som zo seba vydať ani hlások. Bol ku mne tak blízko, ako nikdy predtým. Úžasný pocit. I keď to veľmi bolelo, bola to najkrajšia noc v celom mojom živote.

Potom sme sa k sebe túlili, objímali sa, hovorili krásne slová. Neskôr sa ešte raz milovali a nakoniec zaspali v náručí toho druhého. S mojím drahým sme ešte stále spolu a ja ho nadovšetko ľúbim! ♥


Zaľúbený príbeh poslal/a: Mini

Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: hotel-room-romantic-encounter-date / Autor: WDnetStudio / Licencia: CC0