Ako rozpáliť muža, až bude z teba šalieť

Ako rozpáliť muža tak, že sa na teba vášnivo vrhne? Naučíme ťa, ako ho nažhavíš, až bude z teba chcieť doslova strhať všetko oblečenie. 😉

Muži sú vizuálne založené bytosti. Preto jeden z najjednoduchších spôsobov, ako ho rozpáliť a nažhaviť na spoločné chvíľky s tebou, je zapojiť jeho zrak. Nie je však potrebné vyzliecť sa hneď do naha. Jednak by to nemalo ten správny účinok a navyše – chceš sa pri tom aj ty trochu zabaviť, nie? Takže na to treba ísť prefíkanejšie a použiť viac ženských zbraní.

Pre realizáciu tohto zaľúbeného tipu je dôležitá príprava a dostatok času. Vystriehni preto časť dňa, kedy budete spolu a nik vás nebude rušiť.

Buď sexy, ale nie príliš

Obleč si niečo, v čom vyzeráš pre neho príťažlivo, avšak nebude mu nápadné, že v tom chodíš len tak po byte. Teda nie plesové šaty ani erotické negližé. Vhodné sú povedzme obtiahnuté legíny, čo v nich chodíš cvičiť jogu a tričko s veľkým výstrihom. Alebo krátka suknička a blúzka bez podprsenky rozopnutá na 3 gombičky. Spokojne aj dlhé vyťahané tričko na spanie a pod ním iba nohavičky. Dôležité je len to, aby bolo tvoje oblečenie ako tak prirodzené danej hodine dňa a situácii, no na druhú stranu dostatočne sexy. Jednoducho musíš byť úplne chrumkavá, no zároveň nesmie mať ani poňatie, že si na neho pripravila pascu.

Provokuj ho

Keď už máš prípravu zvládnutú, tvár sa, že sa nič špeciálne nedeje a venuj sa pre teba obvyklým činnostiam. Napríklad upratovaniu, vareniu alebo aj nič nerobeniu ako pozeraniu telky alebo čítaniu knižky na gauči. Avšak, akoby mimochodom ho trochu provokuj:

 • Keď pôjdeš okolo, zakrúť pred ním zadočkom.
 • Niečo ti spadne na zem a ty sa musíš práve pred ním predkloniť, aby si to zdvihla.
 • Nahni sa ponad neho so svojím výstrihom.
 • Pri upratovaní hornej police vylez na stoličku a potom ho zavolaj, aby ťa prišiel pridržať.
 • Akoby náhodou sa ho môžeš tu a tam dotknúť.
 • Vylož si na neho nohy a popros ho, aby ti ich pomasíroval.
 • Alebo aby ťa poškrabkal na chrbte.
 • … určite aj sama vymyslíš zopár ďalších situácií.

Odmietaj ho

No a teraz najdôležitejšia časť. Keď sa tvoj muž o „čokoľvek“ pokúsi, a ver tomu, že on skôr či neskôr neodolá, tak vtedy ho len odbiješ slovami:

„Teraz nie, miláčik, nevidíš, že mám prácu? Možno neskôr…“

Následne sa tvár, že ty nič a pokračuj v tom, čo robíš (teda aj v provokovaní). Chce to čas – nikam sa nenáhli. Môžeš ho takto naťahovať aj po dňa. Uvidíš, po čase bude z teba taký nažhavený, že bude zomierať túžbou ihneď ťa pretiahnuť. (Avšak pozor, neprešvihni to úplne – ak ho budeš odmietať príliš dlho, môže sa naštvať a stratiť o teba záujem.)

Podvoľ sa mu

Chvíľku ho ešte naťahuj a potom, keď mu čo i len trošku naznačíš, že aj ty máš o neho záujem, vrhne sa na teba! Takže buď pripravená aj na to, že možno nestihnete dôjsť ani do spálne. 🙂


Použitá fotografia: SENSUALITY BREAKS THE MOLD / Autor: laurariumartín / Licencia: CC BY

1 Response

 1. 03.05.2017

  […] Ako rozpáliť muža […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.