Čo (ne)kúpiť žene k sviatku?

„Aký darček kúpiť žene k sviatku?“ Ak by som poznal univerzálnu odpoveď na túto otázku, môžem si otvoriť špeciálny e-shop, v ktorom by muži kupovali darčeky svojím priateľkám, manželkám a milenkám. Mal by som tam návštevnosť väčšiu ako porno fotky Jennifer Lawrence. No keďže odpoveď nepoznám, začnime z opačného konca: Aký darček žene určite nekupovať?

1. Oblečenie (ktoré má veľkosti)

Číslo 36 nie je vždy 36, niekedy je to vlastne 38, ale ona nenosí 38, takže jej musí byť dobrá aj 34, ale táto dobre nesedí, lebo robí taký divný zadok. Ak si už bol so svojou drahou kupovať oblečenie, asi tušíš kde je problém. Jednoducho sa na oblečenie vyser. Ibaže by si ho sama najprv vybrala a ty ho pôjdeš iba zaplatiť / vyzdvihnúť. Rozumne sa dá uvažovať iba o veciach, ktoré: a) veľkosti nemajú – šatka; b) na veľkosti nezáleží – pyžamo; c) sú značne elastické – pančuchy.

2. Spodné prádlo

Spodné prádlo, to je vychcaná pasca na mužov! Muž pozrie na plagátik, vidí modelku v sexi podprsenke a mini gaťkách a už sa mu v nohaviciach otvára – peňaženka, samozrejme. No nalejme si čistého vína:

  1. Vybrať takú podprsenku, aby jej naozaj dobre sedela, to je horšie ako maturita z nemčiny. Viď predchádzajúcu kapitolu ohľadom veľkostí oblečenia.
  2. Tvoja žena aj tak nikdy nebude vyzerať ako tá kosť na plagáte. Pretože sexica na plagáte nemá za sebou 3 pôrody vašich krpatých harantov a navyše, tvoja žena nemá ani plastiku ani realtime photoshop.
  3. Aj tak to nosiť nebude, takže je to skôr darček pre teba. Oblečie si to, prejde z kúpeľne do spálne, ty to z nej hneď strháš a…

3. Užitočné veci

Žehlička, vysávač, parný čistič okien alebo kuchynský robot? Ak si ešte nemal, hoc aj luxusnú – nerezovú, WC kefu zarazenú niekam hlboko, skúsiť to môžeš. 🙂 Ženám sa praktické darčeky nekupujú, lebo jednak nie sú slúžky a druhak – žena potrebuje byť rozmaznávaná. Chce dostať niečo, čo vlastne nepotrebuje, lebo ak niečo potrebuje, tak jej to máš kúpiť tak či tak a potom to vlastne už nie je darček pre ňu. Chápeš, nie?

4. Elektronické vychytávky

Tebe sa možno zdá, že hodinky, ktoré počítajú počet prdov krokov za deň sú super, ale môžem ťa ubezpečiť, že pre tvoju ženu nie sú. Rovnako ani ergonomický ovládač hracej konzoly, okuliare pre virtuálnu realitu vhodné akurát na sledovanie 3D porna, či dron s HD kamerou navádzaný na cieľ cez satelit. Pretože sám uznáš, že a) sú to chujoviny, b) ak aj majú nejaké praktické využitie, tak potom viď kapitolu 3 o kupovaní užitočných vecí.

5. Predplatné do fitka

Vážne, toto nech ťa ani nenapadne! Zdá sa ti, že je tvoja žena tučná? Tvoja žena je presne tak akurát a ak predsa len nie, žiadny sviatok ti nestojí zato, aby si jej to pripomínal. Takže keď sme sa už zhodli, že tvoja žena určite nepotrebuje zhodiť ani pol kila, prečo jej vlastne chceš kupovať niečo na cvičenie? Či už je to športové náradie alebo 3 mesačný kurz aerobiku, ak jej to obstaráš bez toho, aby ťa o to sama požiadala, zaručene skončíte pri debate, či sa ti zdá tučná.

6. Erotické pomôcky

Asi ťa sklamem, ale jej sviatok nie je príležitosť na presadzovanie tvojich perverzných chúťok. Jasnačka, občas treba do postele priniesť aj niečo nové a pikantné. Ale to ju radšej prekvap len tak, mimo štandardných sviatkov. Niet nad trápnejšiu chvíľku, ako pri narodeninovej torte vysvetľovať, na čo slúži análny kolík. Najmä keď ti už x-krát povedala, že niektoré otvory na jej tele majú pre účely sexu nastavený access denied.

7. Šperky a la bižutéria

Na šperky, ktoré chce tvoja žena, ty nemáš dosť peňazí. A šperky, na ktoré máš dosť peňazí, tvoja žena nechce. Hocičo od zlatníka teda kupuj iba ak máš dostatočný (rozumej skoro neobmedzený) rozpočet. Ak nemáš, retiazka z tržnice ani iná bižutéria nie je to pravé orechové. Samozrejme, ona si také bežne kupuje – avšak ty si jej muž. Ty jej predsa musíš kúpiť niečo poriadne! Napríklad Swarovski či Pandora – ich čačky sú drahé ako prasa, s nimi budeš skórovať.

8. Darčekové certifikáty

To už fakt nevieš vyhútať nič kreatívnejšie, ako darčekový poukaz do drogérie? Asi nie, keď si sa dočítal až sem. Každopádne ťa musím sklamať – i keď sa to zdá ako super nápad a praktické riešenie, darčekový poukaz je jedno veľké E-E. Môžeš ho dať svokre k výročiu svadby, ale tvoja manželka si určite zaslúži niečo kreatívnejšie, ako vyčačkanú náhradu za 20€ bankovku.

Takže tak, priatelia. Dúfam, že som pomohol a teraz už máte jasno v tom, čo kúpite vašej drahej polovičke k sviatku. Ak áno, napíšte do diskusie. 🙂


Použitá fotografia: bouquet-flowers-gift-gesture / Autor: Unsplash / Licencia: CC0

1 Reakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.