Čo ženy pri sexe neznášajú (2.)

7. Mužov v ponožkách

Chlapi, teraz vážne. Skúste si dať dole všetko oblečenie okrem ponožiek a postavte sa pred zrkadlo. Zdá sa vám, že vyzeráte dobre? Niektorým ženám sa to zdá smiešne, iným vonkoncom neerotické. No žiadna žena vám nepovie, že tak vyzeráte sexi. Preto prvá vec, ktorú si musíte dať dole sú ponožky! Nič sa nedeje, ak budete chvíľu bosí, no ak si na ponožky spomeniete až keď budú jediný kus vášho oblečenia, katastrofa je na svete :-).

8. Ak muži nevedia vyzliecť spodnú bielizeň

Ešte väčší pozor ako pri vyzliekaní svetra a trička si treba dávať pri vyzliekaní podprsenky, nohavičiek, podväzkových pásov a vlastne všetkého, čo má nejaké háčiky, sponky, či patentky. Čo ženy fakt neznášajú je muž, ktorý ich drží okolo hrudníka a za jej chrbtom lomcuje so sponou na podprsenke. Chlapi: 1. nacvičte si to niekedy v kľude na podprsenke požičanej od sestry; 2. keď sa i napriek tomu dostanete do podobnej situácie, nešklbte celou podprsenkou ani s partnerkou akoby to bola jabloň! Buď ju jednoducho poproste, aby si tú komplikáciu dala dole sama, alebo ak predsa len trváte na jej obslúžení, zmeňte pozíciu, presuňte sa za jej chrbát a tam v pokoji urobte čo treba!

9. Keď muž nemá fantáziu

Fantázia, to sú také tie veci ako písanie rôznych slov jazykom na jej chrbát, natieranie medom, ovocnou šťavou alebo ľadom a ich následné lízanie, šteklenie pierkom a tak podobne. Máte pravdu, sú to hovadinky, no práve takéto veci z vás urobia neuveriteľne dobrého milovníka.

10. Sprosté reči

Všetky časopisy vás budú presviedčať, aké to môže byť vzrušujúce a ako sa žena dostane do varu, keď budete používať neslušné slová pri sexe. Platí to však akurát v lacnom pornofilme. Čo ženy neznášajú je, ak sa muž pri milovaní vyjadruje ako prasa. A už vonkoncom neznášajú, keď to muži požadujú od nich. Ak bude chcieť, aby ste sa hovorili neslušne, sama vám to navrhne.

11. Ťažkotonážne slony

Žena nemá rada, keď ju muž pripučí tak, že ledva môže dýchať. Muži zväčša vážia viac a preto keď je vaša partnerka dole, nezvaľte sa na ňu ako vrece zemiakov. Aj ona potrebuje svoj priestor na tie jemné pohyby, ktoré sú pre sex dôležité. A tiež na to, aby mohla dýchať a nezmodrela vám :-).

12. Fúkanie do ucha (a iných otvorov)

Niektorí muži tvrdia, že to ženy milujú. Blbosť. Určite sa bez toho zaobídu. Nechajte si len tak pokusne fúkať do ucha vy, ako sa vám to bude páčiť… Ešte tak možno veľmi slabo, taký jemný vánok sa dá zniesť. No určite nedúchajte akoby ste išli na jeden nádych sfúknuť všetky sviečky na torte vašej starej matere, ktorá práve oslavuje 90 rokov.

[Čo ženy pri sexe neznášajú – 3. časť]


Použitá fotografia: sexy-lingerie-stockings-young-woman / Autor: adamkontor / Licencia: CC0

3 komentáre

  1. zuzulicek píše:

    jéééé to bolo dobréé že žena ako jabloň:-))) gratulujem

  2. LAVINA píše:

    hiiiiii:D s tym dychanim do ucha a ponozkami..fakt prawda 😀 uff :))

  3. liya píše:

    No neviem kto je autorom tychto akoze neznasania hodnych veci, ale asi este nestretol normalnu zenu a mysli si ze su vsetky cez kopirak a nudne. je tu teda bohovsky vela nezmyslov…podotykam ze som zena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.