Doprajte si erotickú masáž

Túžite svoj vzťah trošku okoreniť a dodať mu zvláštnu intimitu? Vyskúšajte masáž! Tento akt prinesie do vášho sexuálneho života iný rozmer. To, že ide o istý druh predohry, netreba azda nikomu pripomínať…

Príprava

Pre dokonalosť stavte na detaily. Tú správnu atmosféru a silu okamihu podčiarkne mihotavé svetlo sviečky, pekná hudba, pohodlná posteľ a prítomnosť partnera. Aby ste si nezašpinili posteľnú bielizeň, použite froté osušku. Oblečte si niečo pohodlné, s troškou hriešnosti. Sexi košieľka v kombinácii s horúcimi dotykmi nenechajú na výsledky dlho čakať ;-).

Ako na to?

Olej si ohrejte v rukách, aby mal príjemnú teplotu. Postupujte od ramien smerom nadol, a nižšie, a nižšie… Silu dotyku necháme na vás, myslite však na to, že masáž v žiadnom prípade nemá spôsobovať bolesť.

Masáž voňavými olejmi môže tiež pomôcť vášmu telu a psychike, viaceré oleje majú totiž priaznivé účinky pre zdravie. Myslite na to pri výbere oleja – napríklad ruža a levanduľa uvoľňujú, škorica a vanilka telo prehrievajú, mäta naopak ochladzuje a citrón osviežuje.

Náš tip:

Vyrobte si vlastný masážny olej – pridajte do detského oleja kvapku svojho parfumu. Zásobte na sa dlhé zimné večery rôznymi olejčekmi a svoje úlohy si vymieňajte.


Použitá fotografia: sleep-massage-healing-woman / Autor: secondfromthesun0 / Licencia: CC0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.