Máš pre mňa 2 minútky?

Prekvap svojho miláčika hrou Na 2 minútky. Ono tých minútiek bude nakoniec viac, čo však vôbec nie je na škodu! Veď uvidíš…

K hre Na 2 minútky budeš potrebovať:

 • hraciu kocku šesťbodkovanú
 • papier a pero
 • kuchynské minútky alebo mobil s odpočítavaním času

Zober papier a priprav dva zoznamy – očíslované od 1 po 6. Jeden zoznam bude pre teba, druhý pre tvojho partnera. K číslam 1-5 napíš všetko, čo máte práve na sebe. Bod číslo 6 ponechaj ako žolík. Tu je príklad:

Zoznam pre ňu:

 1. Blúzka
 2. Sukňa / nohavice
 3. Nohavičky
 4. Podprsenka
 5. Pančušky
 6. Žolík – jeho voľba

Zoznam pre neho:

 1. Košeľa
 2. Nohavice
 3. Boxerky
 4. Tielko
 5. Ponožky
 6. Žolík – jej voľba

No a teraz zavolaj na svojho miláčika:

„Máš pre mňa 2 minútky?“

Pravidlá hry:

 1. Začína on – hádže kockou. Podľa čísla, ktoré padne na kocke, si TY vyzlečieš daný kus oblečenia.
 2. Teraz hádžeš kockou ty – a rovnako sa on vyzlečie podľa čísla, ktoré padne na tvojej kocke. Poznámka: Na konci kola musíš mať vyzlečený iba ten kus oblečenia, ktorý padol na kocke! Napríklad, ak hodil v prvom kole číslo 3, dáš si dole nohavice, pančušky, potom aj spomínané nohavičky a následne si zase pančušky a nohavice oblečieš späť.
 3. Bod tri sa vám bude páčiť – je to bozkávacia prestávka. Odštartujte na stopkách 2 minúty, počas ktorých sa môžete bozkávať a maznať. Avšak žiadny sex! Za dve minútky by ste to aj tak nestihli 🙂

Hra pokračuje znovu bodom 1. V prípade, ak padne na kocke číslo, ktoré už máš vyzlečené, nerobíš nič a pokračujete v hre ďalej (bozkávaním).

Koniec hry je vtedy, keď obaja nemáte na sebe nič oblečené! Pri finálnom bozkávaní už nie je potrebné používať stopky :-).


Použitá fotografia: Comfy in bed / Autor: loleia / Licencia: FreeImages.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.