Povedz to kvetmi

Až sa sám sebe divím, aké zložitosti dokážem vymyslieť v Zaľúbených tipoch :-). Teda, niežeby boli Zaľúbené tipy úplne o ničom, no menej je viac a najjednoduchšie veci sú častokrát najlepšie. Občas síce dobre padne zabaviť sa, zahrať sa spolu nejakú erotickú hru, no inokedy to chce iba priamu akciu: Kúpiť jej kvety!

A nemusí to byť zrovna rozprávková kytica červených ruží, veľká ako dvojkrídlové dvere autobusu MHD. Ak netreba doma zrovna niečo „žehliť“, postačí priniesť aj jedinú ružu. Alebo slnečnicu či tulipán. Len tak, bez ozdoby, bez prípravy, bez zištných dôvodov. Veď kvet je oddávna najlepší spôsob ako vyznať žene lásku. Stačí sa cestou z práce zastaviť v supermarkete, nakúpiť čerstvé pečivo či niečo dobré na večeru a prihodiť do vozíka malú kyticu. Alebo kdesi na lúke natrhať lúčne kvety a zviazať ich farebným motúzom…

Mnoho mužov však kvety svojím priateľkám nekupuje. A už vôbec nie manželkám! Muž kúpi svojej milej kvietok na prvé rande; potom nejakú kyticu na zásnuby; a tú svadobnú – tú si už častokrát vyberá sama budúca nevesta, aby jej ladila k šatám a ozdobám vo vlasoch. Nechať to tak na muža, že!? 🙂 No tým je to pre veľkú časť mužskej populácie uzavretá vec. Česť výnimkám. Ruka je v rukáve, noha v noháve – viac netreba. Pretože muži sú praktické tvori a nemajú potrebu míňať peniaze na kvety, ktoré aj tak po čase zvädnú a vyhodia sa. Lenže, ženy kvety milujú. Aj napriek tomu, alebo práve preto, že dlho nevydržia. A milujú tiež, keď ich dostávajú bez dôvodu. Len tak, pretože ju má niekto rád.

Takže tento Zaľúbený tip je veľmi jednoduchý – daruj jej nejaký pekný kvet, povedz k tomu pár milých slov a keď sa ťa ona opýta: „to je za čo?“, len ju objím a pridaj aj poriadny bozk. Neodkladaj na neskôr, nečakaj na žiadny sviatok. Povedz to kvetmi najlepšie ešte dnes!

To je všetko. Úspech zaručený. Opakuj nie každý deň, ale dostatočne často.


Použitá fotografia: roses-flowers-bouquet-love-nature / Autor: Unsplash / Licencia: CC0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.