Spoločenské hry do spálne (18+)

Spálňa nie je iba na spanie, ale aj na hranie! 😉 Hľadáte zábavu na večer vo dvojici a máte radi spoločenské hry? Pozrite si zoznam spoločenských (erotických) hier pre páry, ktoré sú dostupné v slovenských e-shopoch.

Harašeníčko 2 v 1

Jedna z najobľúbenejších erotických spoločenských hier v novom balení teraz obsahuje až dve hry. Harašeníčko Klasik a Harašeníčko Hard Core. Obe verzie sú založené na jednoduchom princípe vadí – nevadí. Putujete s hracím panáčikom po hracej ploche. Ak stúpite na políčko označené ako K (karta), musíte si vziať kartu a splniť úlohu. Ak úlohu splniť nechcete, musíte odložiť jeden kus oblečenia.

Harašeníčko 2 – prejsť do obchodu

Nevinné hrátky

Odvážna erotická spoločenská hra pre dvojice, ktoré hľadajú nové zážitky. Ak chcete priniesť do vzťahu niečo nové a neviete ako na to, resp. nemáte na to odvahu, Nevinné hrátky to vyriešia za vás. Spoločenská hra ponúka množstvo úloh a nových situácií, nakoľko je rozdelená do troch častí: intímna zóna, vzrušujúca zóna, vášnivá zóna.

Nevinné hrátky – prejsť do obchodu

Dynamite sex

Dynamite sex je erotická hra pre páry. S touto hrou si môžete rozšíriť svoje možnosti v spálni či mimo nej. Ak hľadáte tie správne slová ako partnerovi povedať po čom túžite, či máte chuť okoreniť spoločný večer, táto hra je pre vás ako stvorená. Počas hrania získavate žetóny, za ktoré si následne kupujete karty s rôznymi romantickými či erotickými úlohami.

Dynamite sex – prejsť do obchodu

Chilli

Chilli je erotická hra plná vášnivých a pikantných úloh, ktorá prinesie vzrušenie a pôžitok do každej spálne.

Chilli – prejsť do obchodu

Predohra Exclusive

Prekvapte svoju polovičku a obdarujte ju/ho touto jedinečnou hrou pre páry! Je to zábavná erotická hra, určená k okoreneniu milostných hier. Ponúka niekoľko spôsobov hrania – vyberte si ten, ktorý vám bude vyhovovať a splňte sebe aj svojej láske erotické sny. Hra pripraví nezabudnuteľný zážitok plný vzrušujúceho dobrodružstva. Predohra je originálny darček na spestrenie vzťahu. Obsahuje aj DVD – horiaci krb!

Predohra Exclusive – prejsť do obchodu

Lollipop

S hrou Lollipop orálne pohladenie si príde na svoje každý, kto miluje vášnivé hry s jazykom. Ak chcete cítiť jeho či jej jazyk na svojom tele, táto hra je presne pre vás. Hra obsahuje hraciu plochu a hracie karty plné erotických úloh, ktoré budete musieť urobiť svojmu partnerovi, či on vám. Vášnivé bozky, horúci dych na svojom tele, narastajúca vášeň, to všetko si užijete s touto erotickou hrou.

Lollipop – prejsť do obchodu

Rozkoš

V hre Rozkoš si partneri sami na kartičky zapisujú svoje erotické fantázie a priania. Následne sa pohybujú po hracom pláne a ak sa postavia na určité políčko, musia si vylosovať lístoček a splniť partnerove želanie. Táto hra má jednoduché pravidlá, umožňuje zbaviť sa zábran, spoznať partnerove túžby a užiť si krajšie a lepšie milovanie. Rozkoš vám ukáže, ako úspešne zahájiť predohru a pripraviť pôdu pre skvelý sex.

Rozkoš – prejsť do obchodu

Manželstvo hrou

Princíp hry je veľmi jednoduchý a podobá sa známej hre Človeče nehnevaj sa. Hádže sa kockou a každý hráč postupuje podľa hodnoty, ktorá padne. Cestou po hracom pláne vstupujú hráči na políčka s úlohami, ktoré musí hráč, poprípade jeho partner alebo obaja, splniť. Políčko označené ako „K“ znamená, že si hráč berie kartu. Karty sú rozdelené zvlášť pre muža a pre ženu. Všetky karty sú označené bodmi, ktoré si každý hráč počíta.

Táto hra je na rozdiel od iných erotických hier vcelku mierna a nemá vyslovene nádych sexu. Je to skôr zábava na dlhé večery s partnerom, keď máte chuť sa spoločne zabaviť, posilniť vzťah, upevniť vzájomnú dôveru a nemusí to nutne viesť k sexu.

Manželstvo hrou – prejsť do obchodu

Sladké hrátky

Erotická hra pre dvojice, ktorá dokáže splniť aj tie najtajnejšie sny partnerov. Okoreňte si voľný čas plnením šteklivých úloh, ktoré sa obom partnerom budú určite páčiť. Hra Sladké hrátky zaručuje sladké a zároveň poriadne pikantné dobrodružstvo. Povzbudzuje hráčov k sladkým hriechom, na ktoré by bežne nenašli odvahu. Povzbudí fantáziu a pripraví zmysly na… to už necháme na vás, čo bude po hre nasledovať. 😉

Sladké hrátky – prejsť do obchodu

Sexperimenty

Odhoďte zábrany a nebojte sa sexperimentovať! Jedinečná a možno trochu kontroverzná erotická hra. Má dve verzie:
Light – ľahšia verzia určená pre hanblivých. Môže tiež slúžiť ako predohra k skvelému sexu.
Hard core – verzia určená pre odvážnejších, ktorí sa ničoho neboja.

Okrem známych vecí, na ktoré je dobré nezabúdať a stále si ich precvičovať, sú v hrách popísané a zobrazené nie len nové polohy, ale aj veci, o ktorých možno ani neviete. Alebo viete, ale hanbíte sa o nich otvorene hovoriť a už vôbec nie ich navrhovať, či dokonca uskutočňovať. Skúste preniknúť do tajov zatiaľ nepoznaného. Zažijete dvojité vzrušenie – zo sexu samotného a zo situácie, ktorá ho sprevádza.

Sexperimenty – prejsť do obchodu

Loveee (predtým Sexy úlohy)

Chcete sa zahrať skvelú hru pre dospelých, ktorá obsahuje množstvo úloh a pritom je ZADARMO? Vyskúšajte našu aplikáciu Loveee. Loveee je erotická hra pre dospelých, v ktorej nájdete stovky úloh rozdelených do piatich úrovní – od romantiky, cez maznanie, erotiku, sexy hrátky až po sex. Počas hry si môžete sami určovať tempo hry. Navyše, nikto nie je do žiadnej úlohy nútený, ak ju nechce plniť… Hra skvele funguje aj na mobile. Stačí, ak máte v spálni pripojenie do internetu (wifi).

Loveee – najlepšia erotická hra pre páry (ZADARMO)


Použitá fotografia: Kiss / Autor: withbeautiful / Licencia: CC BY-SA

2 komentáre

  1. 29.01.2017

    […] – ako za detských čias. Vymeňte televízor alebo tablet za čas strávený len vo dvojici pri spoločenskej hre. Jej výber je len a len na […]

  2. 01.02.2017

    […] nie je iba na spanie, ale aj na hranie! Hľadáte zábavu na večer vo dvojici a máte radi spoločenské hry? Pozrite si kompletný zoznam (štelivých) hier pre […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.