Februárové kalendárium – 14 dní do Valentína

Ako stráviť čas do Valentína trošku inak? Na každý deň jedna romantická aktivita:

1.2. Horúci kúpeľ – doprajte si ho spoločne, alebo nachystajte horúcu vaňu pre partnera/partnerku. Nezabudnite na atmosféru, ktorú dotvoria sviečky a príjemná hudba.

2.2. Rande (ako za starých čias) – vyjdite si na obed alebo večeru do obľúbenej reštaurácie. Na stretnutie nechoďte spolu, ale príďte každý zvlášť. O to viac sa na rande budete tešiť!

3.2. Kultúrny večer – koľko času ubehlo odvtedy, ako ste boli spolu v kine či divadle?

4.2. Filmový večer – sobota je ako stvorená na večer pri dobrom filme. Vyberte si minimálne dva filmy – jeden podľa pánskeho a druhý podľa dámskeho gusta. 🙂 K tomu si otvorte dobré vínko.

5.2. Dnes degustujeme – zabudnite na dopoludnie strávené v kuchyni. Doprajte si obed v reštaurácii, alebo využite služby donáškovej služby! Raz za čas si to zaslúžite.

6.2. Zahrajte sa – ako za detských čias. Vymeňte televízor alebo tablet za čas strávený len vo dvojici pri spoločenskej hre. Jej výber je len a len na vás.

7.2. Partnerský kvíz – pripravte si navzájom kartičky s otázkami, na ktoré ste sa ho/jej chceli opýtať už dávno. Témy si môžete dohodnúť vopred.

8.2. Návšteva cukrárne – hoci začiatkom roka si dávame predsavzatia o lepšom „ja“, február je priam stvorený na maškrtenie. Nenechajte cukrárne zmiznúť z povrchu zemského a oslaďte si trošku život!

9.2. Spoločné športovanie – tenis, squash či ranný beh dokážu naštartovať i tých (trošku) lenivejších. Okrem toho urobíte aj niečo pre svoje zdravie a psychickú pohodu.

10.2. Sex v meste – či akýkoľvek iný miešaný drink skvelo navnadí na piatkový večer. Pohľadajte recepty na nete a zahrajte sa na barmanov.

11.2. Výlet – chceli ste už dlhšie navštíviť zaujímavé miesto či ochutnať horúci čaj s rumom na horskej chate? Využite voľný deň a vyjdite si spolu!

12.2. Spoločné varenie – dnešný obed si pripravte spoločnými silami. A že to môže byť poriadna zábava, o tom nepochybujeme.

13.2. Rozmaznávajte sa – objednajte sa na wellness a doprajte si uvoľňujúcu masáž (napríklad aj u vás doma).

14.2. Váš Valentín – Užite si deň svätého Valentína po svojom! Neplánujte vopred, rozhodnite sa spontánne, kam vás nohy a srdce zavedú.


Použitá fotografia: romance-couple-hugging-wool-coat / Autor: Unsplash / Licencia: CC0

1 Response

  1. 01.02.2017

    […] kalendárium, alebo ako romanticky stráviť čas do Valentína trošku inak? Na každý deň jedna spoločná […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.