Vyberte sa do prírody

Keďže je vonku pekné, skoro až letné počasie, čo iné vám môžeme odporučiť Vyberte sa von niekam do prírody!

Či už máte radi prechádzky, grilovačku, pikniky, turistiku či bicyklovanie, je ten pravý čas, aby ste nesedeli doma, ale vyšli si niekam von. A nielen cez víkendy, vybehnúť von môžete predsa aj cez týždeň!

Ideálny cieľ vašej vychádzky je tichšie (menej známe) miesto, kam nechodí veľa ľudí. Ak bývate vo väčšom meste, budete musieť zájsť trochu ďalej alebo byť viac kreatívni. Skúste napríklad pozrieť odchody prímestských autobusov, odviesť sa do susednej dediny a naplánovať si cestu späť peši cez kopec.

Zastavte sa potom na mieste s pekným výhľadom alebo si rozložte deku v nejakom tieni. Môžete sa len tak rozprávať, spoločne pozerať pánu Bohu „do okien“, alebo sa zahrať nejakú športovú hru – napríklad frisbee či bedbinton. Odvážnejší nech skúsia tip Sex na inom mieste, no buďte opatrní, aby vás niekto nachytal :-). Tým menej odvážnym odporúčame spoločné čítanie, alebo môžete trochu prevetrať vašu krabičku otázok.


Použitá fotografia: way-path-couple-walking-nature / Autor: Unsplash / Licencia: CC0

1 Response

  1. 29.01.2017

    […] Výlet – chceli ste už dlhšie navštíviť zaujímavé miesto či ochutnať horúci čaj s rumom na horskej chate? Využite voľný deň a vyjdite si […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.