Nuda

„Nuda, nuda, nuda. Strašná nuda,“ pomyslela si v duchu, keď ráno roztvorila oči. Keby ju teraz niečo zabilo, nič by sa vlastne nestalo. Nikomu by až tak veľmi nechýbala. Možno mama by si trochu poplakala, no odhliadnuc od tohto faktu jej pridaná hodnota pre tento svet bola nulová. Pozrela na prázdnu posteľ vedľa seba. Zas nespal doma. Už ani nerátala koľký krát. Už sa nad tým ani nepozastavovala. Celú noc sa kdesi kurví a ju to už ani neprekvapí. Bola streda.

Na posteli sa trochu ponaťahovala a potom sa pomaly došuchtala do kúpeľne. Posadila sa na wc, nohavičky spustila na zem a nohou ich odkopla ku košu so špinavou bielizňou. V duchu rozmýšľala o zmysle svojej existencie. Má 27 rokov, je vydatá, deti žiadne, svojho muža už nemiluje a ani on ju, už spolu ani nespávajú. Nikde nepracuje, no pretože jemu sa v podnikaní darí je zabezpečená tak dobre, že pracovať ani nemusí.

„A tu je práve problém,“ usúdila. Keby niekde pracovala, každé ráno vstávala do roboty a večer si unavená líhala spať, nemusela by toľko premýšľať o potrebe existencie svojho JA. No pravdu povediac predstava, že by sa mala niekde zamestnať ju zas natoľko neoslovovala. Za tých pár rokov už riadne zlenivela a tak si ani nedokázala predstaviť, že chodí do práce, kde ju niekto neustále buzeruje. Možno by jej stačilo niečo sezónne – dočasné. Napríklad predaj hot-dogov na kúpalisku. No to by ON neprežil – manželka podnikateľa a predáva hot-dogy!

Mala 20 rokov, skončenú strednú a za sebou 1,5 roka utierania detských zadkov a nekonečného žehlenia spodnej bielizne, počas ktorého zistila jediné: „zadky smrdia a bielizeň sa krčí rovnako na Slovensku ako aj v Anglicku.“ Keď sa vrátila, nastúpila k nemu do firmy. Ako sekretárka. Nasľuboval jej kariéru, dobrý plat a všetky podobné drísty. O mesiac na to ju už preťahoval, o pol roka sa zobrali. Nemuseli, chceli. Myslela si, že je to láska až za hrob.

Najprv nechcela deti ona, potom už ani on. Ani nie dva roky po svadbe zistila, že okrem nej preťahuje aj iné. Vždy to tak robil. Najprv sa chcela rozviesť, no potom ju to prešlo. Dva roky využíval on ju ako štetku, teraz bude ona jeho.

Až teraz si spätne uvedomovala, že kým bola zamestnaná u neho vo firme, vlastne nič poriadne nerobila. Hneď ako si overil jej „kvality“ celý deň len čakala, kedy bude môcť roztiahnuť nohy a nechať ho znovu dokázať, že je ešte muž. Najčastejšie to robili na gauči v jeho kancelárii. Alebo aj na koberci pod stolom. Inokedy jej zavolal, aby prišla na obed k nemu domov, „pripravila sa“ a čakala. A ona prišla a čakala. Niekedy až do večera. Pozerala telku, čítala si ženské časáky a pripravovala sa na terajšiu nudu. No vtedy bola do neho úžasne zamilovaná. Myslela si: „Tak toto je tá pravá láska“. Zbožňovala ho, uctievala ho, urobila by pre neho všetko. Teraz už vedela, že to bol len klam.

„Nuž krava som,“ hovorievala si pri spomienkach na tieto časy.

Precitla ako stále sedí na wc. Záchodová doska jej už stihla otlačiť na stehná dva červené pruhy. Ani sa neutrela, rovno vhupla do sprchy a drhla sa dovtedy, kým zo seba nezmyla každo-rannú blbú náladu. Potom sa nalíčila ako dvadsiatka, obliekla si krikľavé handry ako pätnástka a vyrazila do ulíc.

Na slovenské pomery sa dalo povedať, že žijú v jednom z najväčších miest. No na európske či celosvetové pomery to bola diera. Malá zaprdená diera, kde poznala všetky butiky v centre, kde presne vedela čo kde majú a kde aj tak nič nové nikdy nemali. No dnes jej to bolo jedno, dnes šla totiž do hypermarketu kupovať potraviny.

„Au, ste do mňa vrazili,“ sedela na zemi a držala si boľavý členok.

„Prepáčte, nevidel som vás. Prepáčte,“ ospravedlňoval sa.

Bol to ten naj-sexi muž akého kedy videla. Nevyzeral síce ako mladík z reklamy na rifle či Coca-Colu, bol od nej hádam aj o desať rokov starší, no mal neuveriteľne mužný hlas a veľmi jemné črty v tvári. A tie oči, ktoré na ňu ľútostivo hľadeli… Opatrne jej chytil členok – jeho ruky ju privádzali do vytrženia. A to ju držal iba za členok! Všetko sa v nej zrazu otočilo a v tom momente nadobudla pocit, že ak tohto muža hneď nedostane do postele, jej mozog vybuchne od neukojenej túžby, rozprskne sa po regáloch okolo a upratovačky ho budú musieť drhnúť dole kefami.

„Môžem vás pozvať na kávu?“

„Nie je to trochu divné, ja do vás vrazím s vozíkom a vy mňa pozvete na kávu? Nemalo by to byť naopak? No ak je to želanie mojej obete a zlepším vám tým deň, rád vaše pozvanie prijmem. Mám však dve podmienky.“

Bože, aký je úžasný. Celá sa červenala. „Sex a sex,“ napadli jej v duchu dve podmienky.

„Pomôžem vám chodiť a necháte ma tú kávu zaplatiť.“

Celý čas ho zasnene počúvala a pritom uprene hľadela do jeho očí. Ešte nikdy nepočula niekoho, kto konštruuje súčiastky do áut, rozprávať tak pútavo. Mala pocit, že tento chlap by dokázal i teóriu relativity (o ktorej nemala absolútnu šajnu) opísať tak, že by pri tom mohla dosiahnuť orgazmus.

Po káve ju odviezol domov. Jej autom. Nákup jej vyložil v kuchyni na stôl, ona zatiaľ sedela na gauči a horúčkovito rozmýšľala ako ho nenechať odísť.

„Nechoďte ešte,“ hlesla nesmelo.

„Žiaľ, už musím.“

„Nechoďte ešte, mohli by ste ma napríklad viac spoznať,“ povedala a spustila si dole jedno ramienko šiat.

Neodhalila síce nič, no i tak dala svoj zámer jasne najavo. Takúto ponuku nedala ešte nikomu, vždy ju museli chlapi dobýjať, prosiť sa a lichotiť jej, presviedčať ju. A vždy si ich poriadne vychutnávala – všetkých tých mužov so sladkými inteligentnými rečami, z ktorých však na sto kilometrov sršalo jediné: „Nerob fóry a poď trtkať“. No teraz prosíkala ona. Keby mávol prstom, bola by v momente schopná vyzliecť sa donaha a nechať sa pomilovať hoci aj na chladnej kamennej dlažbe medzi topánkami na chodbe.

„Myslím, že by to nebolo správne,“ usmial sa na ňu a jednoducho odišiel. Smutne sa zaborila späť do gauča.

V kúpeľni zakryla dekou okno, aby si uprostred dňa spravila prítmie, zapálila sviečku a napustila plnú vaňu peny. Rozpustila si vlasy a ponorila sa do teplej vody; zavrela oči a nechala neznámeho muža, aby opäť prišiel; nechala ho, aby ju hladkal po celom tele; nechala ho, aby sa tam s ňou priamo vo vani pomiloval až do šialeného orgazmu, ktorý rozkmital hladinu vody tak silno, až vyčľapla na podlahu. A potom znovu – len tak bez slova odišiel, zatiaľ čo ona ležala v chladnúcej vode a od toľkého napätia, ktoré zo seba v okamihu uvoľnila, ticho plakala.


Najkrajší zaľúbený príbeh je predsa ten váš! Zažil/a si so svojou láskou niečo pekné, nezvyčajné, romantické, bláznivé, zaujímavé, poučné, či sexy? Napíš nám o tom!

Použitá fotografia: girl-bath-black-and-white-hair / Autor: nikolapeskova / Licencia: CC0