Predohra je dôležitá (18+)

Vyskúšajte našu hru pre dospelých „Loveee“

Predohra je pre dobrý sex nielen potrebná, ona je dokonca nevyhnutná! A nielen pre ženy. Aj keď chlapom sa do nej väčšinou nechce. „Veď načo márniť čas? Poďme rovno na vec!“ hovoria muži. No verte, predohra je potrebná aj pre muža. Tu je pár dôvodov:

  1. Chlap sa dokáže vzrušiť oveľa rýchlejšie ako žena. Predohra teda slúži aj na akési vyrovnanie chutí a spoločné zladenie. Inak bude partnerka ležať v posteli ako kus dreva.
  2. Pre ženy je samotný sex fajn, no bez predohry to jednoducho nie je ono. Chcete aby na váš sex ešte dlho spomínala? Vášnivé bozkávanie a maznanie sú práve tie veci, ktoré si žena zo sexu pamätá.
  3. Bozkávanie, hladkanie, maznanie je taká klasika. Počas predohry však máte možnosť vyskúšať aj nové veci, na ktoré pri sexe neostáva čas. Čo takto orálny sex, zväzovanie, alebo lízanie šľahačky z jej nahého tela?
  4. Žena potrebuje dlhší čas na prípravu aj po fyzickej stránke. Kým mužský penis vyrastie z 0 na 100 za pár sekúnd, ženské lono potrebuje na zvlhnutie pár (desiatok) minút. Ušetrite si lubrikant na iné príležitosti!
  5. Sex bez orgazmu je ako sánkovanie po tráve. Vďaka predohre dosiahne žena orgazmus oveľa skôr a s menšou námahou. Niektoré ženy dokonca môžu zažiť prvý orgazmus i počas predohry! Prečo to teda nevyskúšať?

A aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás jeden Valentínsky darček – zábavnú a aj trochu erotickú 🙂 hru pre páry. Princíp hry je veľmi jednoduchý, plníte náhodne vybrané aktivity, ktoré vás určite dostanú do správnej nálady. A navyše, asi aj zabavia :-).


Použitá fotografia: We belong together / Autor: Marina Aguiar / Licencia: CC BY 2.0

1 Response

  1. Evka píše:

    my sa hráme často a intenzívne a to takmer denne 🙂 máme k tomu teraz viacero „erotických pomôcok“ zo superlove a bavia nás..predohra nie je nudná, ale vzrušujúca a poriadna a už na zvlhnutie nepotrebujem desiatky minút

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.